Check out all our mindful products in the Mudita Store. Check now.

Back

Mudita Zaprasza na Festiwal Wibracje!

CommentBe the first to comment

Festiwal Wibracje – festiwal inny niż wszystkie

Jesteśmy bardzo szczęśliwi mogąc ogłosić, że Mudita weźmie udział w tegorocznym Festiwalu Wibracje! 

Festiwal odbędzie się w miejscowości Giże, od środy 20 lipca do niedzieli 24 lipca. 

Celem Festiwalu jest pogłębianie wiedzy i samodoskonalenie, aby żyć w lepszym kontakcie ze sobą i otaczającym nas światem. Festiwal promuje ideę, że życie w pełnym zdrowiu i w harmonii jest na wyciągnięcie ręki. Tworzy przestrzeń dla spotkań ludzi o podobnych zainteresowaniach.

Festiwal szerzy świadomość ekologiczną i promuje harmonijne i odpowiedzialne relacje z naturą – i ze sobą.

Festiwal Wibracje – festiwal inny niż wszystkie

W tym roku odbędzie się szósta, jak podkreślają organizatorzy, jubileuszowa edycja festiwalu. Jubileuszowa bo „szóstka” to ich szczęśliwa liczba, a poza tym czas mierzymy w systemie szóstkowym, a co jest cenniejsze od czasu, no.. może zdrowie… i przyjaciele … to wszystko będzie na Festiwalu Wibracje: czas, sporo tematów o zdrowiu oraz masa przyjaciół…zatem w tym roku wszyscy spotykamy się na Wibracjach!

Z nowinek programowych dodamy, że na tegorocznym festiwalu ma odbyć się największa w kraju ceremonia z degustacją kolumbijskiego kakao. Na 1000 osób. W czasie ceremonii swój pierwszy plenerowy koncert na handpanach zagra Aleksander Baron. Potem tego samego wieczoru na scenie głównej wystąpi jeszcze Hang Massive i Dj Raidho. Dzień wcześniej wystąpi niemiecki DJ dannyfaber oraz Holenderska artystka: Esta Polyesta.

Warto nie czekać i jechać na Wibracje w tym roku, bo organizatorzy wspominają już oficjalnie, że wkrótce chcą zakończyć ten projekt. Pytanie co planują dalej… mają zdradzić do końca roku..

Więcej informacji na temat Festiwalu Wibracje: https://wibracje.com.pl/festiwal/ 

Jeśli chciałbyś wybrać się razem z Muditą na Festiwal Wibracje w tym roku, mamy DWA DARMOWE bilety oraz budzik Mudita Bell, które czekają na szczęśliwego członka społeczności Mudita.

Wystarczy, że powiesz nam DLACZEGO i W JAKI SPOSÓB mógłbyś skorzystać przez udział w Festiwalu Wibracje. Możesz to zrobić, pisząc komentarz poniżej lub pisząc na naszym forum Mudita: https://forum.mudita.com/t/win-free-tickets-to-the-vibes-festival-in-poland-and-a-mudita-bell/4549 

Zdobywcę nagrody ogłosimy we wtorek, 5 lipca!

Comments (0)
No comments here. Be the first to comment
Find more topics on our forum →

Related stories

Mudita Launches Kickstarter Campaign for Bell 2 & Harmony 2

With a focus on precision, design, and user experience, these new alarm clocks are set to revolutionize your mornings and elevate your overall well-being.

Mudita Products
Mudita backstage
Sleep

The impact of stress and anxiety on sleep hygiene

Did you know that stress and anxiety can create a vicious cycle that negatively impacts sleep hygiene, where one condition exacerbates the other?

Wellness
Sleep
Mudita Products
Healthy Body and Mind

How to Find Work-Life Balance in the Digital Age

Finding work-life balance in the digital age requires intention, mindfulness, and a commitment to your well-being.

Wellness
Sleep
Focus and productivity
Digital minimalism
Mindful Use of Technology
Mudita Products
Healthy Body and Mind
Sign up to our newsletter

If you'd like to receive the best stories from our blog, keep up to date with our progress and get notified about our product releases and special discounts.

By providing your name and e-mail you agree to receive marketing content and commercial offers from Mudita Sp. z o.o. with its registered office in Warsaw. Your personal data will be processed according to provisions of Privacy Policy.